Biura podróży, hotele, pensjonaty

Biura podróży, hotele, pensjonaty

Uczelnie, szkoły, przedszkolaDo branży turystycznej możemy zaliczyć biura podróży, hotele oraz pensjonaty. Duża konkurencja w branży sprawia, że szybkość przekazywania informacji jest kluczem do sukcesu. Multikanałowe narzędzie, jakim jest Telekomunikat może zagwarantować sukces Twojej firmie.

Przykład wykorzystania

Informowanie klientów o pojawieniu się ofert zgodnych z ich oczekiwaniami

Pozwól potencjalnym klientom, aby zapisali się do grup tematycznych np. last minute, góry, morze, zima, lato i wysyłaj im najświeższe błyskawiczne informacje zgodne z ich oczekiwaniami.

SMS w rękach profesjonalisty

Organizujesz zielone szkoły, imprezy integracyjne, szkolenia, wykorzystaj SMS-y jako narządzie alternatywne w stosunku do e-maila. Wysyłaj wiadomości SMS do firm.

MMS w walce o klienta.

Nic tak nie przykuwa uwagi i nie działa na wyobraźnię jak piękna grafika. Wiadomości multimedialne MMS, w których można zawrzeć zdjęcia, prezentacje Power Point lub dokumenty są szczególnie przydatne. Maksymalna waga wiadomości to aż 300 KB.

Przypomnienia

Szczegóły wylotu/wyjazdu.

Krótkie porady.

Krótkie porady na temat regionu do którego wybierają się turyści to doskonały sposób budowania lojalności.

Przeprowadzanie ankiet, sondaży, badania preferencji klientów.

Tani oraz niezmiernie szybki sposób na przeprowadzenie wszelkiego rodzaju sondaży i badań opinii. Badaj stopień zadowolenia swoich klientów ponieważ jest to klucz do sukcesu Twojej firmy.

Zbuduj własną bazę danych.

Posiadanie własnej, legalnej bazy jest dużo efektywniejsze od wynajętych baz danych. Utwórz grupy tematyczne dla potencjalnych klientów, do których będziesz wysyłał informacje na interesujący ich temat.

Ambasadorzy Twojej marki.

Twórz stałą więź z Twoją firmą. Organizuj konkursy i quizy. Umożliwiaj przysyłanie MMS-ów z informacjami godnymi uwagi. Publikuj nadsyłane zdjęcia na portalach społecznościowych. Pozwól, aby klienci byli ambasadorami Twojej marki.

Last minute.

Ekspresowe informowanie o ofertach LAST MINUTE jeszcze nigdy nie było tak łatwe.