Finanse, ubezpieczenia

Finanse, ubezpieczenia

Sektor Finansowy obejmuje bankowość, ubezpieczenia, działalność inwestycyjną i pośredników finansowych.

Sektor finansowy to dynamiczny obszar, który powinny cechować niezawodność, bezpieczeństwo, elastyczność oraz innowacyjność. Aby firmy działające w tym sektorze mogły zapewnić sobie przewagę konkurencyjną, a swoim klientom jak najlepsze usługi, potrzebne im jest wsparcie w postaci najlepszych nowoczesnych technologii. Usługa Telekomunikat to doskonałe narzędzie, które znajduje szerokie zastosowanie w tym sektorze gospodarczym.

Przykład wykorzystania

Sprzedaż produktów finansowych

(kredyty, lokaty, ubezpieczenia). Wiadomości SMS lub MMS zachęcające do kupna produktów bankowych na preferencyjnych warunkach

Poznaj oczekiwania swoich Klientów.

Ankietowanie może pomóc w przygotowaniu oferty poprzez badanie preferencji, dzięki którym poznasz oczekiwania konsumentów.

Podnoszenie jakości obsługi.

Badanie satysfakcji Klienta, jako element podnoszący jakość obsługi Klientów.

Usprawnienie procesu windykacji.

Wiadomości SMS, komunikaty głosowe lub Fax (do firm) z przypomnieniami o upływającym terminie płatności. To doskonały sposób na usprawnienie procesu windykacji i uporanie się ze spóźnialskimi.

Newsletter SMS lub MMS.

Zbuduj własną bazę numerów i wysyłaj bezpośrednio na telefon komórkowy najświeższe informacje z firmy

Życzenia.

Podnoszenie lojalności klientów poprzez spersonalizowane życzenia okazjonalne (imieniny, urodziny, święta).

Organizowanie konkursów

Organizowanie wszelkiego rodzaju konkursów SMS-owych to doskanała okazja do budowania własnej bazy numerów i pozyskanie nowych klientów