Masowa wysyłka SMS-ów

Za jednym kliknięciem. Przypominaj, powiadamiaj, informuj za pomocą wiadomości SMS

Możliwość wysyłania masowych wiadomości SMS (SMS mailing) to podstawowa funkcja aplikacji 2Text wchodzącej w skład usługi Telekomunikat.
Aplikacja umożliwia oczywiście także wysyłanie pojedynczych wiadomości SMS.

SMS pozwala w szybki kontakt nadawcy z odbiorcą. Jest najlepszym sposobem na wysłanie oraz wymianę ważnych informacji. Dzięki tej usłudze nadawca wiadomości SMS ma pewność, iż odbiorca otrzyma korespondencję w bardzo krótkim czasie, zwykle jest to kilka sekund. Aplikacja 2 Text, odpowiedzialna za wysyłanie SMSów oraz MMSów umożliwia wpisanie treści wiadomości SMS przy pomocy komputera i pełnowymiarowej klawiatury, co wpływa korzystnie na szybkość i wygodę przy redagowaniu SMSów. Dodatkowo umożliwia wysyłanie takich wiadomości, jakich nie pozwala wysłać standardowy telefon GSM: - Flash SMS - Wap Push - SMS z własną nazwą nadawcy.

Aplikacja 2 Text oprócz wysyłania wiadomości SMS oraz MMS, obsługuje również odbiór SMSów oraz MMSów.

Program do wysyłania SMS (2Text) udostępniany jest bezpłatnie.

Aplikacja 2Text umożliwia wysyłanie dwóch rodzajów SMS:

Rodzaje wiadomości

  • SMS Mini
  • SMS Standard
  • Porównanie SMS MINI i SMS Standard

wiadomości sms miniWiadomości SMS typu Mini 

wysyłane są z wirtualnych dziewięciocyfrowych, zmiennych numerów. Pole nadawcy może więc za każdym razem identyfikować się innym numerem. Z uwagi na swoją cenę oraz inne możliwości są obecnie najchętniej wykorzystywanym typem wiadomości. SMSy te charakteryzują się możliwością pełnego wsparcia odpowiedzi, co czyni je najbardziej istotnymi w komunikacji z klientem. Tego typu wiadomości są najtańszą formą komunikacji.

Wiadomości SMS typu Standard wiadomości sms standard

umożliwiają m.in.:

  • nadanie dowolnej nazwy nadawcy, która zostanie wyswietlona w polu "Od" odboircy wiadomości np TeleCom. 
  • stosowanie własnej numeracji

 Wiadomości SMS typu Standard odgrywają bardzo istotną rolę w biznesowych procesach komunikacyjnych. Tego typu wiadomości podnoszą prestiż oraz wiarygodność firmy dokonującej wysyłki. Odbiorca otrzymujący taką wiadomość przekonany jest o wiarygodności firmy, od której dostał informację.

Szczegółowe porównanie SMS Mini oraz SMS Standardporownanie sms